Tesco

Tesco leták

Každý den akční nabídka ZDE

Obchodní řetězec hypermarketů Tesco patří v současnosti k nejrozšířenějším a nejoblíbenějším v České republice. Na náš trh vstoupila tato společnost v roce 1996, avšak její historie sahá až do roku 1919, tehdy začal veterán z první světové války Jack Cohen doma ve Velké Británii prodávat ve stánku potraviny ze zbylých válečných zásob. V roce 1929 otevřel svůj první kamenný obchod v Londýně a v současnosti podniká tato značka téměř po celé Evropě.

V České republice provozuje Tesco hypermarkety, supermarkety, obchodní domy a také expresní malé prodejny. Na všech těchto obchodních místech se setkáte s dokonalou kvalitou, obrovským výběrem, čerstvým zbožím a vynikajícími cenami. Tesco si dříve získalo velkou oblibu také tím, že prodejní doby hypermarketů byly non-stop. To dnes již sice neplatí, ale prodejny TEsco stále patří k nejdéle otevřeným a ve většině z nich můžeme nakupovat až do pozdních nočních hodin (obvykle do půlnoci).

Chcete li obrovský výběr a kvalitu, Tesco vám jistě vyhoví. Vydejte se na nákup, a aby vám neunikly akční slevy a nabídky, prolistujte si online Tesco leták na našich stránkách.