Sportisimo leták

Sportisimo leták

Každý den akční nabídka ZDE

Na českém trhu působí prodejce sportovního zboží, společnost Sportisimo, již od roku 1999. V současnosti zde provozuje 59 prodejen rozmístěných do 46 měst. Dalších šest prodejen se nachází na Slovensku. Zboží této společnosti však můžete nakupovat, kromě kamenných obchodů, také v internetovém obchodě. Ať už však budete nakupovat z domu nebo vyrazíte do prodejny, můžete se těšit na skvělé ceny a špičkovou kvalitu od významných světových značek, jako je Adidas, Puma, Umbro, Nike, Reebok, K2, Wilson, Spyder, Rollerblade, Blizzard, Atomic, Alpine Pro, Kappa, Burton a mnohé další.

Pořídit si ve Sportisimo můžete sportovní obuv a oblečení, batohy, tašky, lyže, snowboardy, fotbalové vybavení, vybavení pro hokej, basketbal, volejbal, házenou, florbal, box, posilovnu, tenis či aerobic, vše potřebné zde najdou také cyklisti a milovníci outdoor sportů a tím výčet sortimentu zdaleka nekončí. Jistě si i vy z široké nabídky této společnosti vyberete to, co potřebujete pro svůj oblíbený sport.

Pokud chcete nakupovat výhodně, sledujte pravidelně slevy, zajímavé nabídky a nové zboží na prodejnách. O všem vás pravidelně informuje Sportisimo leták, který si můžete prohlédnout také prostřednictvím těchto stránek.