Penny Market akční leták

Penny Market akční leták

Každý den akční nabídka ZDE

V roce 1997 vstoupil na český trh řetězec supermarketů Penny Market, který zde v současnosti zaměstnává na 6 000 zaměstnanců v 325 prodejnách. Pokrytí obchodní sítí je u nás natolik husté, že nakupovat v Penny může skutečně každý. Zajímavostí je, že společnost Penny Market je součástí řetězce REWE, což je jedna z největších světových obchodních společností.

A co najdete na prodejnách Penny Market? Především široký a rozmanitý výběr potravinového zboží, kterého je zde na 1 500 druhů. Penny prodává vysoce kvalitní, zejména české, výrobky, takže se můžete těšit jen na to nejlepší z domácí produkce. Do svého sortimentu zařazuje Penny také regionální speciality, aby byli zákazníci co nejvíce spokojeni.

O akcích a slevách jsou zákazníci informováni prostřednictvím prospektu Penny Market akční leták, který je distribuován prakticky všude po republice. Pokud jej snad přece jen nedostáváte nebo prostě dáváte přednost elektronické verzi, můžete si Peny Market akční leták kdykoli prohlédnout přímo na těchto stránkách.