Okay Elektro leták

Okay Elektro leták

Každý den akční nabídka ZDE

Okay Elektro je jedním z nejvýznamnějších prodejců elektroniky v České republice. Obchodní síť této firmy zahrnuje na 150 prodejen v 80 městech. V současnosti se však Okay snaží otevřít co nejdříve dalších 100 prodejen, aby mohl být svým zákazníkům nejblíže ze všech obchodníků v oboru. Tato společnost vstoupila na český trh již v roce 1994 a v průběhu následujících let expandovala také na Slovensko, do Polska a do Rakouska. Již v roce 2007 měl Okay v Evropě 100 prodejen.

Okay nabízí rozsáhlý sortiment od světových výrobců a značek, jako je AEG, Philips, Zanussi, Samsung, Thomson, Sony, Canon, Nikon, Siemens, Eta, Bosch, Braun a mnoho jiných. Očekávat tedy můžete špičkovou kvalitu. Nakupovat můžete Počítače a příslušenství, fotoaparáty, malé spotřebiče, velké spotřebiče, audio a video techniku, kamery, televize a další a další zboží.

Pokud se rozmýšlíte, že si pořídíte nějakou novou elektroniku, rozhodně se seznamte také s nabídkou tohoto prodejce. Informace o slevách, novém zboží a dalších zajímavých nabídkách vám podá Okay Elektro leták.