Makro

Makro leták

Každý den akční nabídka ZDE

Společnost Makro Cash&Carry je velkoobchodní společnost, která na svých rozlehlých prodejnách nabízí obrovské množství zboží, především potravin. Původně se Makro zaměřovalo na zásobování gastronomických provozoven, v dnešní době patří tato společnost mezi nejvýznamnější velkoobchody u nás. V České republice můžeme nakupovat ve 13 obchodních centrech, které najdete například ve Zlíně, Praze, Brně či Plzni. Zboží je zde baleno po velkém množství kusu ve fóliích a sortiment potravinového i nepotravinového zboží je vskutku obrovský.

V obchodech Makro však mohou nakupovat pouze registrovaní zákazníci, a to podnikající osoby, fyzické i právnické. Po uskutečnění registrace obdrží zákazník kartu, která jej k nákupu opravňuje. Pokud podnikáte a chcete nakupovat za naprosto výjimečné ceny a mít k dispozici výběr, jaký vám neposkytnou ani největší hypermarkety. Potom si zákaznickou kartu Makro rozhodně vyřiďte. Registraci můžete uskutečnit na internetových stránkách společnosti.

Také velkoobchodní řetězec Makro připravuje svým zákazníkům zpříjemnění nákupu v podobě pravidelných slev. Chcete li se vypravit do Makra něco pořídit, rozhodně si prohlédněte Makro leták, abyste věděli, jaké zajímavé nabídky vás na prodejnách čekají. Leták si můžete pročíst také online prostřednictvím těchto stránek.