Lidl

Lidl leták

Každý den akční nabídka ZDE

Společnost Lidl vznikla ve 30. letech v Německu jakožto velkoobchod s potravinami a jiným zbožím. V současnosti patří tato firma do první desítky nejvýznamnějších německých maloobchodních prodejců potravin a její prodejny mohou navštěvovat zákazníci po celé Evropě, včetně České republiky. U nás je obchodní řetězec Lidl nesmírně oblíbený díky opravdu nebývale hustému pokrytí prodejnami a taky pro své naprosto bezkonkurenční ceny. Kromě toho prodává Lidl také potraviny vlastní diskontní značky, které jsou ještě levnější.

Společnost Lidl byla mnohokrát oceněna za kvalitu zboží a oblíbenost u zákazníků. Můžete se těšit na rozsáhlý výběr čerstvých potravin a také na různé doplňkové zboží, jako je drogérie, kosmetika, oděvy, domácí potřeby atd.

Dvakrát týdně obchodní řetězec Lidl vyhlašuje slevy, které rozhodně stojí za to sledovat a nepropásnout. Pokud v tomto supermarketu nakupujete, nebo se nakupovat chystáte, měli byste mít rozhodně přehled, co nabízí. K tomu vám pomůže Lidl akční leták. Pokud snad nedostáváte Lidl aktuální leták do svých schránek, můžete si jej prohlédnout prostřednictvím těchto stránek kdykoli online.