Kaufland

Kaufland akční leták

Každý den akční nabídka ZDE

Společnost Kaufland je německý obchodní řetězec hypermarketů, které můžeme navštěvovat již od roku 1998 také v České republice. Díky hustému pokrytí a neustávajícímu rozvoji a expanzi se Kaufland zařadil mezi nejoblíbenější české řetězce. V nedávné době otevřela tato společnost, jejíž historie sahá až do roku 1930, již 1000 prodejen v Evropě. Kromě České republiky a Slovenska působí tato významná firma také v Rumunsku, Polsku, Bulharsku a Chorvatsku. Doporučujeme - Kaufland akční leták

V sortimentu hypermarketů Kaufland naleznete především obrovský výběr potravinového zboží a nápojů, nakupovat zde však můžete také elektroniku, domácí potřeby, kosmetiku a drogérii, denní tisk a knihy, potřeby pro dílnu a kutily, oblečení i další zboží. Kaufland nabízí také vlastní diskontní značku potravin K-Classic, která vám umožní nakupovat za opravdu vynikající ceny. Potraviny v prodejnách Kaufland jsou vždy kvalitní a čerstvé. Prodejny provozují vlastní pekárny a masny.

Tento oblíbený řetězec vyhlašuje pravidelně každý týden slevy na obrovské množství zboží. Nabídky bývají někdy opravdu neuvěřitelně výhodné. Pokud chcete také nakupovat za neskutečně nízké ceny, sledujte pravidelně Kaufland akční leták.