Globus leták

Globus leták

Každý den akční nabídka ZDE

Již deset let působí na českém trhu řetězec německých hypermarketů Globus. Tradice této firmy je stará takřka 150 let a v současnosti patří mezi nejvýznamnější obchodní řetězce u nás i v Evropě. Obchodní centra Globus můžete navštívit ve 14 českých městech, přičemž v Praze jsou hned tři prodejny a další najdete v Brně, Ostravě, Olomouci, Pardubicích, Plzni, Karlových Varech, Českých Budějovicích, Chomutově, Liberci, Opavě a v Ústí nad Labem.

Globus leták se může pochlubit opravdu impozantní šíří sortimentu. Na pultech obchodních center najdete na 15 000 druhu potravinového zboží, a dokonce neuvěřitelných 45 000 druhů zboží ostatního. K prodejním centrům Globus jsou často přidruženy také obchody Baumarkt s 50 000 druhy zboží pro kutily, zahrádkáře, s potřebami pro dům, stavbu, zahradu atd. Každý hypermarket také provozuje vlastní čerpací stanici s výhodnými cenami. Čerstvost potravin pak zaručuje vlastní řeznictví, uzenářská výroba a pekárna.

Pokud chcete nakupovat prvotřídní zboží za skvělé ceny. Vydejte se do obchodního centra tohoto hypermarketu. Předtím si však rozhodně prohlédněte Globus leták, třeba přímo prostřednictvím těchto stránek.