DM Drogérie leták

DM Drogérie leták

Každý den akční nabídka ZDE

Společnost DM Drogerie je jedním z nejvýznamnějších a nejrozšířenějších prodejců kosmetiky a drogistického zboží u nás. Tuzemští zákazníci mohou nakupovat v celkem 192 prodejnách zaměstnávajících na 1 800 lidí. Kromě České republiky působí DM Drogérie také v mnoha dalších státech Evropy, a to v Německu, Rakousku, Maďarsku, na Slovensku, v Rumunsku, Bulharsku, Slovinsku, Chorvatsku, Bosně a Hercegovině a v Srbsku.

A jaký sortiment najdete na prodejnách této společnosti? DM drogérie nabízí výrobky péče o tělo, pleť, zdraví, vlasy, kosmetiku, parfémy, zdravou výživu, čisticí prostředky a prostředky pro domácnost, hygienické prostředky a potřeby a mnoho dalšího zboží. Všechny výrobky jsou vynikající kvality, a navíc za skvělé ceny. DM je společností silně orientovanou na zákazníky, jejichž spokojenost je pro ni na prvním místě.

Pokud se také vydáte do DM na nákup, měli byste se nejdříve seznámit s aktuálními nabídkami, s novým zbožím a slevami či akcemi. Potřebné informace vám poskytne DM Drogérie leták a vy budete moci nakoupit výhodněji a lépe. Tento leták si můžete prohlédnout také online.