Billa

Billa leták

Každý den akční nabídka ZDE

201 prodejen a 6 200 zaměstnanců. To je obchodní řetězec Billa v České republice. Hustému pokrytí se však není co divit. Vždyť řetězec Billa na našem trhu prodává prvotřídní zboží již od roku 1991 a patří tak u nás k nejdéle působícím supermarketům. Historie celé společnosti sahá až do roku 1953, kdy byla otevřena první prodejna ve Vídni. Dnes již Billa působí v mnoha zemích Evropy, například v Itálii, Chorvatsku, na Slovenku, v Ukrajině, Rumunsku nebo Rusku.

Sortiment supermarketů Billa nabízí především potravinové zboží, za to výběr je opravdu široký a můžete se těšit na české výrobky, speciality, zdravou výživu a mnoho dalšího zboží, které byste v jiných supermarketech hledali jen opravdu stěží.

Samozřejmostí je, že obchodní řetězec Billa pravidelně připravuje pro své zákazníky zajímavé slevy a nabídky, o nichž je informuje Billa akční leták. Pokud snad Billa leták nedostáváte do své poštovní schránky, přečtěte si jej online prostřednictvím našich stránek, kde jej najdete vždy v aktuální podobě.