Baumax leták

Baumax leták

Každý den akční nabídka ZDE

Baumax je jeden z nejvýznamnějších obchodních řetězců zabývajících se prodejem hobby potřeb v České republice. Tato firma je dceřinou společností rakouské skupiny Baumax AG. U nás můžete najít 26 prodejen tohoto řetězce, z toho 3 jsou v Praze a další v Brně, Ostravě, Olomouci, Zlíně, Pardubicích, Plzni, Jihlavě, Hradci Králové, Mostě, Kladně, Táboře, Znojmě, Frýdku-Místku, Ústí nad Labem, Přerově, Chomutově či v Českých Budějovicích. Po celé Evropě provozuje Baumax 147 prodejen. Kromě České republiky a Rakouska působí také na Slovensku, v Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku, Rumunsku, Bulharsku i Turecku.

Prodejny Baumax nabízejí více než 35 000 druhů zboží. Patří sem například potřeby pro dům, zahradu a dílnu, potřeby pro kutily, zahrádkáře i řemeslníky, stavebniny, nábytek a vybavení, nářadí, stroje a mnoho dalšího. Baumax je ve svém oboru skutečná špička, a tak jistě v obchodním centru této společnosti najdete vše, co potřebujete, a navíc za skvělé ceny.

Jestli se již chystáte vyrazit do Baumaxu na nákup, měli byste se předtím nejdříve seznámit s nejnovějšími nabídkami, slevami a akcemi. V tom vám pomůže Baumax leták, který tento řetězec pravidelně distribuuje skoro po celé České republice.